לוגו בלוג

מדוע עיצוב לוגו באמת חשוב מאוד להצלחת העסק?

תכירו בזה או לא, עיצוב לוגו הוא הפנים של העסק שלכם.

הוא משקף את האישיות של העסק שלכם, הוא גם משקף את האישיות שלכם, הערכים והעקרונות שלכם.

 

 

 

 קראו עוד >>

כיצד ליצור עיצוב לוגו בצורה נכונה?

עם עיצוב לוגו שעוצב נכון ובצורה טובה, לקוחות פוטנציאלים יגלו מייד איך העסק שלכם יכול לשרת אותם וימצאו את הדרך לעסק שלכם בצורה מהירה מאוד.

עיצוב לוגו הוא ייצוג חזותי לכל מה שהחברה או העסק שלך מייצג ומסמל. 

 

 

קראו עוד >>

איך‭ ‬בוחרים‭ ‬שם‭ ‬לעסק?

אחד‭ ‬התהליכים‭ ‬החשובים‭ ‬ביותר‭ ‬להצלחת‭ ‬העסק‭ ‬הוא‭ ‬בחירת‭ ‬שם‭ ‬נכון‭.‬

השם‭ ‬צריך‭ ‬להיות‭ ‬קליט‭ ,‬קצר ‬ופשוט‭ ‬להגהה‭.‬ בחירת‭ ‬השם‭ ‬יכולה‭ ‬להיות‭ ‬מושפעת מכל מיני‭ ‬תחומים‭ ‬שונים‭ ‬כמו‭ ‬גם‭ ‬ממטרות‭ ‬ייחודיות‭ ‬שיש‭ ‬לכל‭ ‬בעל‭ ‬עסק‭.‬

 

                  קראו עוד >>

עיצוב לוגו לעסק וחשיבותו

אחד האלמנטים החשובים והמייצגים כל עסק הינו הלוגו. ביכולתו של כל לוגו מוצלח לתרום בסלילת דרך מהירה ובטוחה לבניית מותג מנצח. ייעודו העיקרי של הלוגו הינו ליצור סימן הכר נוח וסימן היכר בציבור, מעבר לכך לוגו חייב להציג את הרעיון הכללי של החברה, חזון והצהרת כוונות.

                        קראו עוד >>

מהו עיצוב לוגו ולמה הוא טוב?

אז מה אנחנו צריכים לדעת לפני בחירת הלוגו?​ כאשר מדובר בעיצוב לוגו מנצח קיימים מספר כללי ברזל שהקפדה עליהם תבטיח בניית מותג מוביל.

אפיון המותג - לוגו טוב יצליח לאפיין את המותג בצורה ויזואלית בהתאמה לזהותו.

 

 

                         קראו עוד >>

קידום ובניית אתרים

גם אם העסק שלכם גדל בקצב מרשים, הוא ככל הנראה נחשב עדיין לקטן. אתם עובדים לבד, אולי עם צוות קטן שמונה עובד או שניים. סביר להניח שאת רוב העבודה אתם עושים מהבית והרווחים שלכם רחוקים עדיין מהיעד, זה שיאפשר לכם לצאת לחופשה לעתים קרובות יותר. 

                         קראו עוד >>

בחירת צבעים בעיצוב גרפי

בין‭ ‬אם‭ ‬אתם‭ ‬מעוניינים‭ ‬בעיצוב‭ ‬גרפי‭ ‬לקאבר‭ ‬של‭ ‬דף‭ ‬הפייסבוק‭, ‬עיצוב‭ ‬לאתר‭ ‬או‭ ‬שלט‭ ‬חוצות‭,‬ חשוב‭ ‬לדעת‭ ‬שלבחירת‭ ‬הצבעים‭ ‬ישנה‭ ‬משמעות‭ ‬רבה‭ ‬בהצלחת‭ ‬המיתוג‭ ‬והפרסום‭. ‬צבעים‭ ‬משדרים‭ ‬הרגשה‭ ‬מסוימת‭ ‬לכל‭ ‬מי‭ ‬במביט‭ ‬בהם‭ ‬ולכן‭ ‬ההצלחה‭ ‬והכישלון‭ ‬תלויים‭ ‬במידה‭ ‬רבה‭ ‬בבחירה‭ ‬נכונה‭.

                      קראו עוד >>

מה ההבדל בין גרפיקאי למעצב גרפי?

רבים מתבלבלים בין המושגים גרפיקאי למעצב גרפי וחושבים שמדובר בדיוק באותו התפקיד. ההבדל העיקרי ביניהם בא לידי ביטוי בהכשרתם. קורס גרפיקה מכשיר לעבוד עם תוכנות גרפיקה שונות כמו פוטושופ. קורס עיצוב גרפי לעומת זאת הוא הרבה יותר רחב מלימודי תוכנה. הוא כולל בין היתר מיתוג, ציור, צילום ועוד תחומים חיוניים.

                         קראו עוד >>