מעוניינים

בלוגו בעיצוב אישי

ולא מהמאגר הקיים?

 

צוות המעצבים של לוגו בנק

ישמח לעמוד לשירותכם

 

050-3776655

Your details were sent successfully!

מה ההבדל בין גרפיקאי למעצב גרפי?

 

רבים מתבלבלים בין המושגים גרפיקאי למעצב גרפי וחושבים שמדובר בדיוק באותו התפקיד. ההבדל העיקרי ביניהם בא לידי ביטוי בהכשרתם : קורס גרפיקה מכשיר לעבוד עם תוכנות גרפיקה שונות כמו פוטושופ. קורס עיצוב גרפי  אותו לומד מעצב גרפי לעומת זאת הוא הרבה יותר רחב מלימודי תוכנה. הוא כולל בין היתר מיתוג, ציור, צילום ועוד תחומים חיוניים.

 

מתי כדאי להשתמש בשירותי מעצב גרפי?

 

במידה ואתם מחפשים למתג את העסק כולל עיצוב לוגו, מומלץ להשתמש בשירותיו של מעצב גרפי. המעצב הגרפי מבין את עולם השיווק והפרסום ויכול ליצור לוגואים, כרטיסי ביקור ועיצובי באנרים שלא רק יראו יפים אלא גם יתרמו בסופו של דבר להפיכתו של לקוח פוטנציאלי ללקוח משלם. גרפיקאי לעומת זאת יבצע בדיוק את מה שאתם רוצים מבלי לתת לכם עצות והמלצות ולכוון אתכם לתוצאה אפקטיבית.

 

במידה ואתם צריכים עבודה פשוטה שלא דורשת מיתוג אלא שימוש בחומרים קיימים. למשל הכנת עלון פשוט כאשר כבר יש לכם לוגו וסלוגן, עטיפה פשוטה לאלבום או פולדר. אין זה אומר שמעצב גרפי אינו יכול לטפל בכל הדברים הללו.

 

עיצוב היא אמנות

 

עיצוב הוא למעשה אמנות. מעצב גרפי מבין באילו צבעים יש צורך להשתמש במטרה להפוך את הפרסום שלכם לאפקטיבי בתחום העסק בו אתם פועלים. במידה ואתם לא יודעים אילו צבעים מתאימים לעסק שלכם, או שאין לכם מושג איך אתם רוצים שהלוגו שלכם יראה, פנו למעצב גרפי יצירתי.

 

איך בוחרים מעצב גרפי

 

בדיקת תיק עבודות - אין דרך טובה יותר מבדיקת תיק העבודות של המעצב הגרפי. רצוי לבדוק כמה שיותר תחומים. כך תוכלו לדעת עד כמה הוא יצירתי.

 

המלצות - צרו קשר עם כמה מלקוחותיו של המעצב הגרפי ובדקו עד כמה הם מרוצים ממנו. יחס ותודעת שירות הינה חשובה בכל תחום ותחום העיצוב הגרפי אינו יוצא מהכלל.

 

סקיצות ומחירים - לא כל המעצבים הגרפים עובדים עם אותם התנאים. חלק מהם יספקו לכם 3-5 סקיצות באותו מחיר. אחרים יספקו סקיצה אחת וידרשו תשלום עבור כל שינוי קטן. לכן כדאי גם לבצע השוואת מחירים ולברר כמה סקיצות נכללות במסגרת חבילת הגרפיקה אצל המעצב הגרפי אותו בחרתם.

קבל 10% הנחה על

כרטיסי הביקור ברכישת לוגו