מעוניינים

בלוגו בעיצוב אישי

ולא מהמאגר הקיים?

 

צוות המעצבים של לוגו בנק

ישמח לעמוד לשירותכם

 

050-3776655

Your details were sent successfully!

למה קידום ובניית אתרים חשובים לעסק קטן?

גם אם העסק שלכם גדל בקצב מרשים, הוא ככל הנראה נחשב עדיין לקטן. אתם עובדים לבד, אולי עם צוות קטן שמונה עובד או שניים. סביר להניח שאת רוב העבודה אתם עושים מהבית והרווחים שלכם רחוקים עדיין מהיעד, זה שיאפשר לכם לצאת לחופשה לעתים קרובות יותר. אלא שכאן בדיוק מתחילה הדילמה של בעלי עסקים קטנים. הם מבינים שאפשר לגדול ולהרחיב את הפעילות (ואת הרווחים) אבל הם לא תמיד ששים להשקיע את הזמן ואת המשאבים. בפועל אתם לא חייבים תקציבי ענק ושטחי פרסום בעיתונות או בפריים טיים, אלא תכנון נכון של בניית אתרים. למה זה חשוב לכם? הנה התשובות.

 

1. עלות הקמת אתר אינטרנט שווה את ההשקעה

נכון, שום דבר לא ניתן לנו היום בחינם ואין ספק שיש עלות הקמת אתר אינטרנט שכדאי לקחת בחשבון מבעוד מועד. עם זאת, האתר שלכם הוא כרטיס הביקור של העסק. כשאתם מגיעים לפגישה עסקית או לכנס מקצועי סביר להניח שאתם מציגים את עצמכם ואת המותג שלכם, וסביר להניח שרגע אחרי שתסתובבו אל עמדת הקפה יהיה מי שימהר להיכנס לגוגל ולחפש את האתר שלכם. זו בדיוק הסיבה להשקיע בתכנון אתר שמשלב בין תוכן איכותי לעיצוב מרשים, הכל כדי ששותפים עתידיים ולקוחות פוטנציאליים יוכלו להכיר אתכם ולהתרשם מהשירותים והמוצרים שאתם מציעים.

 

2. קידום אורגני בגוגל מגדיל חשיפה

בניית אתרי אינטרנט היא משימה שדורשת תכנון לטווח הארוך, והמשימה שלכם ממש לא מסתיימת ביום שבו האתר עולה לאוויר. להיפך. קידום אורגני בגוגל הוא אחד הצרכים הבסיסיים והחשובים ביותר, שהרי המטרה שלכם היא להגדיל חשיפה ולמשוך אליכם לקוחות פוטנציאליים. אם אתם מציעים ליווי פיננסי רצוי שתופיעו בראש תוצאות החיפוש כשהגולש הרלוונטי יחפש יועצים פיננסיים באזור המגורים שלכם, ואם אתם מקיימים סדנאות אפייה מומלץ להגדיל את החשיפה בכל הביטויים הקשורים לסדנאות וקורסים בתחום.

 

3. האתר שלכם מדבר במקומכם

גם עסק קטן יכול להפוך לבעל שם, למשוך לקוחות ולעורר תשומת לב רבה. כדי להגיע לשם אתם צריכים להציג את השירותים ואת המוצרים שלכם, ולהוכיח שאתם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. חברת דרוקסיט, המתמחה בתכנון ובניית אתרי אינטרנט, יודעת איך לעזור לכם להגיע אל המטרה הזו. בלוג מקצועי הוא כלי משמעותי אחד, ובאמצעותו תוכלו לשתף עם הגולשים טיפים מתוך הניסיון המקצועי שלכם, להעניק ערך מוסף ואפילו לספר על ההצלחות שלכם. עמודי השירותים ומאמרי התוכן הם המקום שלכם להציג את עצמכם, את הרקע שלכם ואת סל השירותים המגוון שלכם, וזהו חלק בלתי נפרד מתהליך קידום ובניית אתרים.

 

4. תקשורת עם הלקוחות שלכם

כשאתם בוחנים מה היא עלות הקמת אתר אינטרנט מומלץ לזכור שמדובר כאן בהשקעה משמעותית מאוד לאורך זמן. זאת משום שהאתר הוא פלטפורמה אידאלית להעברת מידע ללקוחות קיימים, בין אם אתם רוצים לספר להם על מבצע חדש, שירות משלים או על הרחבת הפעילות שלכם, למשל. בניית אתרי אינטרנט מאפשרת לנו ליצור ערוץ תקשורת ישיר ונוח עם הלקוחות, תוך שאנחנו מספקים להם חוויית משתמש מצוינת. עם כלי ניהול פשוט ונוח תוכלו גם לעשות את זה בקלות רבה, בין אם אתם מעלים מאמר חדש שכתבתם, מעדכנים בהטבה מיוחדת או מוסיפים מוצר חדש לקטלוג שלכם.

 

5. אתר תדמית או מכירה

קידום ובניית אתרים הם שני מהלכים חשובים מאוד, והם גם מאפשרים לכם לבחור את האתר שמתאים לכם יותר. יועצים ונותני שירותים בוחרים לרוב בהקמת אתר תדמית, כלי באמצעותו הם מספרים את הסיפור האישי והמקצועי שלהם, מתארים את השירותים, חולקים סיפורי הצלחה ומנהלים בלוג שמעניק ערך מוסף לגולשים. עסקים שעוסקים בייצור ובשיווק יכולים גם לתכנן אתר מכירה ישירה (או חנות מקוונת), פתרון מצוין שמאפשר לכם להגיע לקהל יעד רחב יותר ולהמשיך למכור גם מחוץ לשעות הפעילות. המטרה היא לגדול – והאתר הנכון יעזור לכם להשיג אותה בצורה הטובה ביותר.

קבל 10% הנחה על

כרטיסי הביקור ברכישת לוגו