מעוניינים

בעיצוב אישי

ולא מהמאגר הקיים?

 

צוות המעצבים של לוגו בנק

ישמח לעמוד לשירותכם

 

08-993-8080

Your details were sent successfully!

עיצוב לוגו לרכישה און ליין

ברצוני לבצע שינויי בצבעוניות של עיצוב הלוגו, האם שינויי זה כרוך בתשלום?​​

שינויים בצבע ובשם החברה המופיעים בעיצוב הלוגו אינם כרוכים בתשלום. בעת הרכישה הינך מתבקש לבחור את הצבע המועדף עליך, את שם החברה והסלוגן על מנת שעיצוב הלוגו יהיה מותאם על פי רצונותיך.

שינויים בצבע ובשם החברה בעיצוב הלוגו יותר מפעם אחת כרוכים בתשלום נוסף.האם אוכל לשנות את פונט (גופן) בעיצוב הלוגו?

כל הלוגואים באתר LOGO BANK עוצבו על ידי מעצבים גרפים בכירים אשר התאימו את פונט הלוגו לפי הקטגוריה אליה הוא שייך, ולכן לא מומלץ לשנות את הפונט.
במידה ובכל זאת תהייה מעוניין לשנות את הפונט, אנו נעביר לך רשימה מסודרת של הפונטים הקיימים לבחירתך ונבצע את השינויים בהתאם לבקשתך.
שינויים בסוג הפונט יותר מפעם אחת כרוכים בתשלום נוסף.​אני מתקשה בבחירת עיצוב הלוגו, האם אוכל להיתייעץ טלפונית עם נציגי השירות שלכם?

בהחלט. אנחנו כאן על מנת שתעשה את הבחירה הנכונה ותבחר את עיצוב הלוגו המתאים ביותר עבורך מקטלוג הלוגואים הרחב שלנו.​באיזה פורמט אקבל את עיצוב הלוגו?

את עיצוב הלוגו תקבל ב-4 פורמטים המותאמים לדפוס ולאינטרנט (JPG,GIF,PDF,AI).​האם עיצוב לוגו שעוצב באנגלית יכול לשמש גם כלוגו בעברית?

בהחלט. אנחנו משנים את שם החברה המופיע בעיצוב הלוגו בהתאמה לבקשתך.​האם אני מקבל זכויות בלעדיות על עיצוב הלוגו שרכשתי?

בעת הרכישה תקבל את הזכויות הבלעדיות על עיצוב הלוגו שרכשת, לאחר הרכישה הוא יוסר מקטלוג הלוגואים שלנו ולא ימכר בשנית.​אין ברשותי חשבון פייפל, כיצד אוכל לבצע את התשלום?

חשבון פייפל הינה דרך בטוחה ומאובטחת להעברת תשלום ולרכישה באמצעות האינטרנט. במידה ואין לך חשבון פייפל תוכל לבצע תשלום באמצעות העברה חשבונית.האם יש אפשרות לקבלת עיצובי גרפיקה נוספים מלבד עיצוב הלוגו?

בהחלט. בפניך אפשרות ליצור איתנו קשר באמצעות הטופס ליצירת קשר ולפרט באילו גרפיקות אתה מעוניין ואנו נתמחר אותן בהתאם.

קבל 10% הנחה על

עיצוב כרטיס ביקור

ברכישת עיצוב  לוגו